19-08-2026 WSPL-DL-2613-2-2026 Zapytanie ofertowe
Nr sprawy:WSPL-DL.2613.2.2026
ZAPYTANIE OFERTOWE
na realizację zadania o wartości szacunkowej poniżej 170 tys. zł
Na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Kołobrzegu ul. Jedności Narodowej 86/88, 78-100 Kołobrzeg zaprasza do złożenia oferty na zadanie: „Przebudowa łazienki dla niepełnosprawnych na parterze w budynku nr 5 na terenie Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ przy ul. Jedności Narodowej 86/88 w Kołobrzegu”.
I.
Przedmiot zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy łazienki dla niepełnosprawnych na parterze w budynku nr 5 na terenie Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ przy ul. Jedności Narodowej 86/88 w Kołobrzegu. Roboty należy przeprowadzić zgodnie z umową, dokumentacją techniczną, ustalonym zakresem robót opisanym w przedmiarze oraz ustaleniami roboczymi w Zleceniodawcą.
II.
1 . Wymagania dotyczące: Uprawnień i doświadczenia oraz możliwości technicznych: Wykonawca musi dysponować osobami zdolnymi do wykonywania zamówienia, tj. posiadającymi kwalifikacje zawodowe, doświadczenie oraz możliwości techniczne niezbędne do wykonania zamówienia:
2. Warunki gwarancji:
Wykonawca udzieli 5 letniej gwarancji na wykonane prace.
3. Terminu wykonania zamówienia publicznego:
Termin wykonania zamówienia od 04.09.2026 r. do dnia 25.10.2026 r.
5. Zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej w miejscu wykonywania prac oraz aby uzyskał na swoją odpowiedzialność, koszt i ryzyko wszelkie niezbędne, istotne informacje, które mogą być konieczne dla celów przygotowania oferty i podpisania umowy.
III.
Sposób porozumiewania się z Wykonawcami:
1. Wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje związane z postępowaniem
Zamawiający oraz Wykonawcy przekazują:
− za pośrednictwem: https://platformazakupowa.pl/pn/wspl.kolobrzeg
− Osobą upoważnioną do kontaktów z Wykonawcami jest: Henryk Dworzański, tel. 602 596 501,
w godz. 800-1400,
− Zamawiający zaleca, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane były za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego” znajdującego się na stronie danego postępowania. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego”, po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. Zamawiający dopuszcza opcjonalnie, w wyjątkowych sytuacjach np. awarii systemu, komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej.
− Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany w postępowaniu, zmiany terminu składania ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy.
− Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia: akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący,
− zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej w załączniku do niniejszego zaproszenia. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45- instrukcje
IV.
Termin związania ofertą:
Wykonawca pozostaje związany ofertą przez okres 30 dni, licząc od upływu terminu składania ofert.
V.
Kryterium oceny i wyboru oferty:
1. Kryterium oceny ofert:
Do oceny ofert będą stosowane następujące kryteria: Kryterium: cena - waga 100 %
KC = (Cn / Cob) × 100 (maksymalna liczba punktów w ocenianej pozycji)
gdzie:
KC – ilość punktów przyznanych Wykonawcy w kryterium cena
Cn – najniższa zaoferowana cena
Cob - cena zaoferowana w ofercie badanej
2. Maksymalna łączna liczba punktów, jaką może uzyskać Wykonawca wynosi 100 pkt.
3. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta będzie spełniała wszystkie wymagania określone w niniejszym zapytaniu oraz zostanie oceniona jako najkorzystniejsza na podstawie kryteriów oceny ofert.
VI.
Miejsce i termin składania ofert:
1. Oferty należy składać w terminie: do 27 sierpnia 2026 roku do godziny 14.00.
2. Oferty można składać w następujący sposób:
umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/wspl.kolobrzeg (oferta zapisana w pliku pdf. opatrzonym podpisem kwalifikowanym, zaufanym lub osobistym)
3. Oferty złożone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.
4. Otwarcie ofert nastąpi po upływie terminu składania ofert, o godzinie 14.30, przy użyciu systemu teleinformatycznego za pośrednictwem platformy zakupowej zamawiającego poprzez odszyfrowanie złożonych ofert.
VII.
Umowa:
1. Po wyborze najkorzystniejszej oferty, Zamawiający podpisze z wybranym Wykonawcą umowę na realizację przedmiotu zamówienia.
2. W przypadku uchylenia się przez wybranego Wykonawcę od podpisania umowy w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, Zamawiający zastrzega sobie prawo do podpisania umowy z Wykonawcą, którego oferta została oceniona jako kolejna najkorzystniejsza.
VIII.
Informacje dodatkowe:
1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do:
− unieważnienia postępowania na każdym etapie bez podania przyczyny,
− niewybrania żadnej złożonej oferty,
− zmiany lub odwołania niniejszego zapytania ofertowego.
2. Zamawiający nie przewiduje możliwości prowadzenia negocjacji cenowych po złożeniu ofert.
3. Oferty, które nie będą spełniały warunków określonych w niniejszym zapytaniu ofertowym lub które zostaną złożone po terminie, nie będą podlegały rozpatrzeniu.
4. Niniejsze postępowanie jest prowadzone na podstawie przepisów wewnętrznych obowiązujących u Zamawiającego i nie jest postępowaniem prowadzonym w trybie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. 2024.1320).
5. W związku z powyższym Wykonawcom nie przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w ustawie Prawo zamówień publicznych.
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
7. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet realizacji zamówienia.
8. Informacja o wyniku postępowania zostanie niezwłocznie przekazana wszystkim Wykonawcom, którzy złożyli oferty, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub w inny skuteczny sposób.
Osoba upoważniona do kontaktowania się z Wykonawcami:
Henryk Dworzański- kierownik sekcji logistyki tel. 602 596 501.
